Spyderco Tenacious™ Camo G-10 Exclusive C122GCMO
Spyderco
SKU: C122GCMO
Out Of Stock
Notify me when available
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
C122GCMO
Weight:
4.10 Ounces
Shipping:
Calculated at Checkout
LaunchStock:
0
LaunchDate:
12/31/25 01:00AM
exclusive:
EKclusive
availability:
out of stock
  • Overall Length :7.77" (197mm)
  • Blade Length :3.39" (86mm)
  • Steel : 8Cr13MoV
  • Closed Length : 4.38" (111mm)
  • Edge Length : 3.39" (86mm)
  • Weight : 4.1oz (116g)
  • Blade Thickness : 0.122" (3.1mm)